partner serwisu

Facebook Messenger for Windows 2.1.4651.0

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
489 KB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
8407
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Oficjalny komunikator serwisu społecznościowego Facebook. Pozwala na komunikację ze znajomymi oraz śledzenie powiadomień z prostej aplikacji, która wyglądem i funkcjonalnością przypomina tą ze strony internetowej.

Komunikator przyda się każdemu, kto dużo czasu spędza na kontakcie ze znajomymi na Facebooku, ale nie chce cały czas korzystać z niego przez stronę internetową. Program ma na razie dość ograniczony wachlarz możliwości. Można czatować i wysyłać do znajomych wiadomości, śledzić najnowsze wydarzenia u znajomych oraz w szybki sposób dowiedzieć się co się dzieje.

Aplikację można zadokować po prawej stronie ekranu. Zadokowany komunikator nie będzie przysłaniany przez okna innych programów, co pozwoli cały czas śledzić co się dzieje u naszych znajomych. Jeśli zamkniemy / zminimalizujemy okno programu to nadal będziemy otrzymywać powiadomienia z nowych wydarzeń w postaci dymków pojawiających się nad zegarem systemowym. Rozmowy prowadzimy w jednym oknie, ale każdy z naszych rozmówców otrzyma osobną zakładkę. Program nie pozwala na konfigurację ustawień prywatności - wszystkie preferencje są pobierane z naszego konta Facebook. W planach jest dodanie rozmów grupowych, wykonywanie połączeń wideo.

Facebook Messenger for Windows

2013.02.04, 21:44
Fajny ale ma nadal braki
(wersja: 2.1.4651.0)
Polecam ten komunikatorek ale ma kilka wad najważniejsza wada to:

-brak powiadamiania o tym gdy ktoś jest dostępny na facebooku albo że ktoś jest offline

gdy by nie ta wada byłby to super program
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.