partner serwisu

FRAPS Bench Viewer 0.3.0.3

Pobierz
System:
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
449 KB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
241
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Narzędzie wspomagające analizę danych z plików logów zapisanych przy pomocy programu FRAPS. Rysuje wykresy i przedstawia różne dane statystyczne z wczytanych informacji.

FRAPS Bench Viewer to proste narzędzie pozwalające w czytelny sposób przedstawić wyniki działania programu FRAPS.

Na komputerze, na którym uruchamiany będzie FRAPS Bench Viewer nie musi być zainstalowana aplikacja FRAPS. Wystarczy skopiować pliki logów, które domyślnie znajdują się w folderze C:\FRAPS\Benchmarks. Podczas wykonywania testów należy się też upewnić, ze zaznaczona będzie opcja logowania czasu klatek (frametimes), ponieważ to one poddawane są analizie. Tak zapisane pliki można przeciągnąć na okno omawianej aplikacji lub, za jej pomocą, otworzyć cały folder z logami FRAPS-a.

Aplikacja pozwala na zestawienie wyników w postaci wykresów i danych:

  • Time – wykres czasu klatek
  • FPS  – wykres liczby klatek na sekundę
  • Rank – rozkład czasu klatek od najmniejszego do największego

Na wszystkie wykresy mogą zostać naniesione dane, m.in. informacje o średnim czasie i liczbie klatek na sekundę, liczbie przechwyconych klatek, godzinie, tytule, a nawet dołączone adnotacje.

Wykresy następnie mogą zostać zapisane na dysk w postaci plików graficznych lub skopiowane do schowka. Program posiada też prostą konfigurację, pozwalającą określić kolor punktów, opisy osi, obecność danych zbiorczych, czy włączyć i wyłączyć pokazywanie informacji o błędach w plikach z logami.

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.