partner serwisu

Eusing Free Registry Defrag 2.3 build 20140925

Pobierz
System:
Windows 2000
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
1,10 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
122
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Bezpłatna aplikacja, służąca do defragmentacji rejestru Windows, pozwalającej na zachowanie optymalnej wydajności systemu.

Systemowy rejestr rozrasta się wraz z każdym kolejnym zainstalowanym przez użytkownika programem. Niestety, podczas ich deinstalacji zazwyczaj nie są usuwanie znajdujące się w nim wpisy, co stopniowo „psuje” całą jego strukturę, zapełniając ją niepotrzebnymi pustymi kluczami. Powoduje to coraz większą fragmentację, a to z kolei przekłada się na ogólny spadek wydajności systemu, związany m.in. z dłuższym czasem dostępu do struktury rejestru.

Eusing Free Registry Defrag

Eusing Free Registry Defrag wykonuje defragmentację oraz zmniejsza rozmiary systemowego rejestru. Warto zaznaczyć, że cały proces nie zmienia w żaden sposób jego zawartości – wykonywane jest jedynie maksymalne zmniejszenie jego rozmiarów. Cała operacja przebiega szybko i nie powinna nikomu sprawić kłopotów. W pierwszej kolejności wykonywane jest skanowanie rejestru, po zakończeniu którego zostają wyświetlone obecne rozmiary poszczególnych jego części oraz ich wielkość po redukcji, dokonywanej przez program. Jeśli nie mamy żadnych zastrzeżeń, możemy dokonać właściwej defragmentacji. Przed jej rozpoczęciem istnieje możliwość utworzenia punktu przywracania, z którego skorzystamy w sytuacji, gdyby coś poszło nie tak. Aby dokonane zmiany zostały wprowadzone w życie, niezbędne jest ponowne uruchomienie komputera.

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.