partner serwisu

Eusing Free Registry Cleaner 3.9

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 98
Windows Me
Windows NT 4.0
Windows 2000
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
961 KB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
356
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Niewielka i bezpłatna aplikacja, służąca do czyszczenia rejestru Windows z wadliwych i niepotrzebnych wpisów, mogących powodować ewentualne problemy.

Program pozwala samodzielnie określić, które typy wpisów mają zostać w rejestrze wyszukane i naprawione lub usunięte. Do wyboru mamy te, które reprezentują m.in. nieprawidłowe pliki pomocy, wtyczki ActiveX, rozszerzenia programów, współdzielone pliki .DLL, przestarzałe oprogramowanie, błędne skróty, instalatory, a także puste klucze. W przypadku, gdy użytkownik zdecyduje się na kompleksowe skanowanie, może pozostawić wszystko bez zmian – domyślne zaznaczone są wszystkie opcje.

Eusing Free Registry Cleaner

Po wykonaniu skanowania można dokonać naprawy rejestru albo przywrócenia jego poprzedniej wersji (oczywiście tylko, jeśli takową posiadamy). W przypadku wyboru opcji naprawy ma się pełną kontrolę nad tym, które wpisy zostaną poprawione - dzięki temu nie powinna mieć miejsca sytuacja, w której przypadkowo usuniemy klucz istotne dla poprawnego działania systemu. Aby w przyszłości uniknąć ponownego wyszukania ważnych składników rejestru, możemy dodać takowe do listy ignorowanych, co sprawi, że przy kolejnych skanowaniach będą one pomijane. W przypadku, gdy posiadamy duże umiejętności, możemy każdy z wyszukanych wpisów otworzyć w edytorze rejestru i poprawić samodzielnie.

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.