partner serwisu

Emsisoft Mobile Security 1.0.9

Pobierz
System:
Android
Język:
angielski
Rozmiar:
2,70 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
319
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Emsisoft Mobile Security to nowoczesne oprogramowanie antywirusowe mające na celu zapewnić największy poziom bezpieczeństwa urządzeń mobilnych z systemem Android.

Głównym elementem apliakcji jest automatyczny skaner antywirusowy, sprawdzający wszystkie zapisywane pliki i aplikacje w pamięci urządzenia. Pozwala także na zbadanie pod kątem obecności szkodliwego oprogramowania kart pamięci podłączanych do smartfona lub tabletu.

Moduł sprawdzania witryn internetowych, w jaki wyposażona jest aplikacja zablokuje dostęp do stron internetowych zawierających złośliwe oprogramowanie lub wyłudzających informacje, a system przeciwkradzieżowy zablokuje urządzenie, usunie jego zawartość i pozwoli na zlokalizowanie sprzętu poprzez specjalnie przygotowaną stronę internetową.

Kolejnym elementem Emsisoft Mobile Security jest moduł audytu aplikacji - pokaże on, które z zainstalowanych w urządzeniu programów korzystają z połączenia z internetem za pośrednictwem WiFi lub danych komórkowych, które mają dostęp do naszych osobistych danych, a które mają prawa dostępu do dialera i funkcji smsowych, mogąc tym samym generować dodatkowe koszta. Aplikacja wyposażona jest także w dziennik zdarzeń, zawierający informacje o przeprowadzonych skanach i ich rezultatach.

Emsisoft Mobile Security  Emsisoft Mobile Security

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.