partner serwisu

Emsisoft Internet Security 10.0.0.5409

Pobierz
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
158 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
151
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Pakiet ochronny, pozwalający w kompleksowy sposób dbać o bezpieczeństwo naszego komputera. W jego skład wchodzą program antywirusowy, firewall oraz kilka dodatkowych narzędzi.

Interfejs programu jest bardzo przejrzysty, dzięki czemu nie powinno być problemów z jego obsługą. Z poziomu głównego ekranu mamy dostęp do skanowania komputera, kwarantanny, raportów oraz szczegółowych ustawień bezpieczeństwa, gdzie możemy skonfigurować takie funkcje, jak „Reguły aplikacji” (pozwala określić, które programy mają być w pełni zaufane), „Bezpieczne surfowanie” (umożliwia blokowanie reklam czy malware podczas korzystania z internetu), „Skaner plików”, „Zapora”, „Kontrola zachowań” (monitoruje zachowanie aplikacji, co jest pomocne w wykrywaniu np. keyloggerów, dialerów czy spyware).

Dość rozbudowana jest opcja skanowania systemu. Użytkownik może zdecydować się na skan szybki (skanujący tylko aktywne programy oraz szukający śladów zagrożeń), pełny (dokonujący dokładnego skanowania wszystkich plików na wszystkich dyskach), inteligentny (skanowanie najczęściej infekowanych obszarów) oraz niestandardowy (możliwość samodzielnego wyboru skanowanych obszarów). Warto wspomnieć o możliwości zaplanowania skanowania, zarówno jednorazowego, jak i powtarzanego cyklicznie.

Dużą zaletą pakietu jest małe zużycie zasobów sprzętowych, dzięki czemu użytkownik, będąc bezpiecznym, nie odczuje pogorszenia wydajności swojego komputera. Plusem dla niektórych może być również możliwość wyłączenia powiadomień i ostrzeżeń, pojawiających się np. po aktualizacji czy też o nowopodłączonych urządzeniach przenośnych.

Okres testowy: 30 dni

Emsisoft Internet Security

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.