partner serwisu

Ekstraklasa.TV 1.8

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Android
Język:
polski
Rozmiar:
2,60 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
1891
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Ekstraklasa.TV to aplikacja niezbędna wszyskim kibicom piłki nożnej w polskim, ligowym wykonaniu.

Dostępna na urządzenia mobilne z Androidem i iOS aplikacja jest doskonałym źródłem informacji o wydarzeniach na boiskach polskiej ekstraklasy piłkarskiej. Zapewnia najnowsze i najważniejsze wiadomości dotyczące wszystkich drużyn biorących udział w rozgrywkach, pozwala śledzić na żywo relacje ze spotkań, zawiera także ogromną bazę materiałów wideo - skrótów meczów i ich najciekawszych fragmentów (bramki, najładniejsze akcje, faule, spalone czy parady bramkarzy). Ekstraklasa.TV to także szeroki zakres danych statystycznych - między innymi wyniki spotkań, klasyfikacja strzelców - jak również terminarz nadchodzących kolejek ligowych. 

Aplikację można dokłądnie spersonalizować, czyli wybrać, które drużyny interesują nas najbardziej. Dzięki temu wyświetlane wiadomości dotyczyć będą wyłącznie naszych ulubionych zespołów. 

Ekstraklasa.TV wyposażona jest także w system powiadomień, który będzie informował o istotnych wydarzeniach na boiskach, jest także zintegrowana z kalendarzem systemowym, co umożliwia otrzymywanie przypomnień o zbliżających się meczach.

Ekstraklasa.TV  Ekstraklasa.TV

Ekstraklasa.TV  Ekstraklasa.TV

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.