partner serwisu

Easy Hash 2.2

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
1,10 MB
Wersja przenośna:
tak
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware home
Liczba pobrań:
461
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Program do generowania i sprawdzania poprawności istniejących haszy, czyli sum kontrolnych wygenerowanych przez funkcje skrótu na podstawie różnego rodzaju danych (pliki, wiadomości).

Suma kontrolna to jeden z prostszych, ale także skuteczniejszych sposobów do zweryfikowania poprawności pliku pobranego z internetu, czy też wyszukiwania duplikatów plików. Program Easy Hash pozwala wygenerować sumy kontrolne dowolnych plików oraz wiadomości tekstowych za pomocą jednego z ponad 180 obsługiwanych funkcji haszujących. Znajdziemy wśród nich popularne funkcje skrótu takie jak CRC-32, MD-5 czy SH-1, ich wiele innych odmian, a także innych rzadziej używanych algorytmów. Wygenerowane sumy kontrolne możemy skopiować do schowka lub zapisać w jednym z następujących formatów plików: CSV, HTML, SFV, MD5, SHA1. Aplikacja pozwala przeprowadzić proces odwrotny, czyli zweryfikowanie poprawności plików na podstawie pliku z sumami kontrolnymi, a także na skuteczne wyszukiwanie duplikatów w dwóch wybranych folderach.

Program integruje się powłoką systemu, umożliwiając tworzenie i weryfikację sum kontrolnych bezpośrednio z menu kontekstowego. Dzięki obsłudze wiersza poleceń Easy Hash może być użyty w skryptach oraz zintegrowany w niektórych menadżerach plików: Total Commander, Unreal Commander czy Free Commander. Pełną listę obsługiwanych przez program funkcji skrótów można znaleźć na jego stronie internetowej.

Easy Hash

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.