partner serwisu

ESET Uninstaller 7.0.3.0

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2000
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
660 KB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
705
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Uniwersalny program do odinstalowywania produktów zabezpieczających firmy ESET, przeznaczony do użycia gdy standardowy deinstalator dostępny z poziomu menu Start nie przyniósł oczekiwanego efektu.

Uwaga: By zapewnić optymalne warunki do działania, narzędzie to należy uruchamiać tylko i wyłącznie w trybie awaryjnym systemu Windows. Przed rozpoczęciem korzystania z programu obowiązkowo należy wykonać kopię partycji systemowej oraz ważnych danych, gdyż metody używane przez ESET Uninstaller mogą doprowadzić do nieodwracalnego uszkodzenia danych.

Po uruchomieniu programu i potwierdzenia Y chęci kontynuacji system zostanie przeskanowany w poszukiwaniu oprogramowania firmy ESET, a następnie znalezione pozycje wyświetlone z przypisanymi in numerami. Należy wtedy wpisać liczbę przypisaną do interesującego nas produktu i zatwierdzić enterem. Rozpocznie to faktyczną procedurę usuwania plików, wpisów oraz innych elementów jakie utworzył instalator. Po zakończeniu procedury w folderze, z którego uruchamialiśmy ESET Uninstaller zostanie utworzony plik raportu zawierający przebieg całej operacji. Zakończenie pracy program spowoduje rozłączenie połączenia z internetem oraz restart komputera, dlatego też nie zalecamy wykonywania w tym samym czasie żadnych czynności wymagających internetu, ani innych gdzie mogłoby dojść do niezapisania danych.

Pod dokładną procedurę opisu użycia narzędzia w języku polskim odsyłamy na stronę producenta.

ESET Uninstaller

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.