partner serwisu

Dynamic Photo HDR 6.01

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
21,8 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
316
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Edytor grafiki bitmapowej przeznaczony do tworzenia zdjęć w standardzie HDR (high dynamic range). Tryb dla początkujących pozwala na tworzenie HDR-ów na bazie pojedynczych fotografii. Zaawansowani fotografowie docenią z kolei opcję łączenia kilku kadrów o różnej ekspozycji w jedno żywe, kontrastowe zdjęcie.

Dynamic Photo HDR 5 to jeden z najlepszych programów do tworzenia zdjęć w standardzie HDR. Fotografie te charakteryzują się bardzo wysokim kontrastem oraz nasyceniem kolorów. Standardowo HDR-y przygotowuje się na bazie kilku zdjęć tego samego obszaru, które różnią się ekspozycją.

Opisywana aplikacja pozwala jednak również na tworzenie obrazów pseudo-HDR, do których wystarczy mieć jedno zdjęcie źródłowe. Dynamic Photo HDR pozwala ponadto na tworzenie plików wideo w standardzie HDR. Oferuje zaawansowany tryb edycji pod nazwą Tone Map HDR.

Narzędzie to, uruchamiane przyciskiem w prawym górnym rogu ekranu, pozwala przede wszystkim na zmianę nałożonego filtra. Do wyboru mamy takie jak Eye-Catching, Ultra-Contrast, Photographic czy Human Eye. Każdy filtr można modyfikować - zmieniać natężenie i średnicę rozświetlenia, nasycenie kolorów czy stopień rozmycia.

Dzięki Dynamic Photo HDR 5 można ponadto pracować na krzywych (pozwalających w precyzyjny sposób modyfikować jasność i kontrast zdjęcia) czy dokładnie zmieniać odcień oraz zabarwienie tonalne fotografii. Dzięki tej ostatniej funkcji da się np. łatwo oziębić czy ocieplić barwy na obrazku.

Osoby pracujące na wielu zdjęciach (pełnowartościowy HDR) na pewno będą zadowolone z funkcji automatycznego dopasowywania kadrów. Dzięki temu wyeliminowane zostaną drobne różnice w ramce powstające podczas robienia zdjęć z ręki. Dynamic Photo HDR obsługuje popularne formaty graficzne oraz rozszerzenie HDR.

Ograniczenia: Trial dodaje do zdjęć znak wodny i nie pozwala na zapisywanie fotografii w formacie HDE.

Dynamic Photo HDR

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.