partner serwisu

Dxtory 2.0.133

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
3,43 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
441
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Aplikacja do przechwytywania obrazu gier i aplikacji korzystających z DirectX i OpenGL. Potrafi zapisywać nieskompresowany obraz na kilku dyskach jednocześnie. Umożliwia udostępnianie obrazu jako źródło DirectShow.

Dxtory to aplikacja do przechwytywania obrazu z gier i innych aplikacji pełnoekranowych korzystających z technologii DirectX lub OpenGL. Wykorzystuje technologię przechwytywania bezpośrednio z bufora obrazu, dzięki czemu otrzymywany jest obraz wysokiej jakości przy małym obciążeniu sprzętowym. Aplikacja umożliwia zapisywanie nieskompresowanego obrazu.

Aby umożliwić zapis plików wideo o wysokiej rozdzielczości bez uprzedniej kompresji, wymagane są albo szybkie dyski, albo macierz dyskowa zwiększająca szybkość zapisu. Dxtory posiada ciekawą funkcjonalność dystrybucji zapisu na kilka dysków nie skorelowanych ze sobą (czyli np. nie połączonych w jakąkolwiek macierz). Zapisuje w tym celu pliki we własnym formacie na kilku dyskach jednocześnie.

Aplikacja umożliwia jednoczesne przechwytywanie kilku źródeł dźwięku, dzięki czemu możliwe jest miksowanie dźwięku systemowego i nagrywanie np. głosu z mikrofonu. Możliwe jest również wykonywanie zrzutów ekranu i zapisanie grafik w formatach BMP, TGA, JPEG i PNG.

Dztory umożliwia przechwytywanie obrazu z użyciem technologii DirectDraw, DirectX 7/8/9/10/10.1/11/11.1, oraz OpenGL i zapisywanie go za pomocą własnego kodeka, lub MJPEG, MPEG-1, FICV, Cinepak, Intel IYUV, Microsoft RLE lub Microsoft Video 1. Obraz może być jednocześnie przycinany, dołączony może zostać do niego kursor, czy nakładka (np. z licznikiem klatek na sekundę).

Ostatnią ciekawą funkcją jest możliwość udostępniania przechwytywanego obrazu za pomocą źródła DirectShow.

Uwaga: aplikacja do działania wymaga instalacji .NET w wersji 4.0/4.5.

Okres testowy: 30 dni.

 

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.