partner serwisu

Dropbox 33.4.23

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
78,1 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
42486
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Klient usługi o tej samej nazwie, dzięki której użytkownicy mogą w wygodny sposób współdzielić zdjęcia, muzykę i inne pliki między kilkoma komputerami, oraz mieć do nich dostęp poprzez stronę internetową lub ze smartfona.

Po zainstalowaniu programu i założeniu konta wystarczy wskazać miejsce dla nowego folderu 'My Dropbox'. Jest to specjalny folder - wszystkie pliki i katalogi, które w nim umieścimy zostaną synchronizowane z kontem online. Można również użyć selektywnej synchronizacji i wybrać, które foldery z 'My Dropbox' na wybranym komputerze mają być synchronizowane. Pozwoli to na dostosowanie procesu synchronizacji np. gdy używamy jednego konta z 2 komputerami firmowymi i kilkoma domowymi, a nie chcemy by dane firmowe były synchronizowane na komputery domowe. Dropbox może również automatycznie importować zdjęcia i filmy z aparatów i kamer cyfrowych oraz telefonów komórkowych.

Program jest multiplatformowy, co pozwala na dostęp do plików praktycznie z każdego systemu operacyjnego, w tym całej gamy urządzeń mobilnych. Jeśli na daną platformę nie ma jeszcze oficjalnego klienta, zawsze zostaje manualna obsługa poprzez stronę internetową. Co ważne, w przypadku korzystania w sieci lokalnej, cały ruch między komputerami odbywa się bez udziału zewnętrznego serwera. W przypadku transferu danych na serwer, wysyłane są tylko niezbędne części - jeśli wprowadzono zmiany w pliku tekstowym, tylko zmieniona część jest wysyłana, a nie cały plik, co skraca czas synchronizacji i zapotrzebowanie na łącze internetowe. Możliwe jest przeglądanie wcześniejszych wersji synchronizowanych plików. Wysyłanie odbywa się przez połączenie szyfrowane (SSL), a pliki przechowywane na serwerze są szyfrowane (AES-256).

Dropbox

Oprócz wykorzystywania swojego dropboxa prywatnie, można wydzielić folder i udostępnić go innym użytkownikom, tak by pracować nad tym samym zestawem danych. W przypadku problemów dany użytkownik może zostać pozbawiony dostępu a udostępnione mu pliki zostaną skasowane z jego komputera. Można również udostępnić dane pliki tylko do odczytu konkretnym użytkownikom lub komukolwiek przesyłając mu bezpośredni link do pliku, lub umieszczając pliki w specjalnym folderze 'Public'. Umieszczenie folderu w specjalnym folderze 'Photos', a w nim zdjęć i obrazków wygeneruje prostą galerię dostępną online.

Ograniczenia: bezpłatnie użytkownik otrzymuje 2 GB miejsca na serwerze, z możliwością zwiększenia do 16 GB poprzez namówienie na skorzystanie z usługi znajomych - zarówno nowy użytkownik jak i polecający otrzymają 500 MB po udanej rejestracji. Istnieje również wariant komercyjny, gdzie pobierana jest okresowa opłata za zdecydowanie większą przestrzeń dyskową, a mianowicie za 1 TB (1000 GB). Szczegóły można znaleźć na tej stronie.

2014.02.14, 17:56
super ale brak zabezpieczeń
(wersja: 2.6.11)
super dysk internetowy ale brak zabezpieczen typu podwójna weryfikacja
2013.09.04, 20:24
Polecam
(wersja: 2.2.13)
Jest to najlepsza chmura dostępna obecnie w internecie.
500mb gratis przy rejestracji z mojego linku:
http://db.tt/xHxCc0f9
2013.01.22, 22:52
Super!
(wersja: 1.6.16)
Jeśli chcesz od razu otrzymać zwiększoną pojemność konta, zarejestruj się przez ten link: http://db.tt/zP1T1UAE
Dropbox jest naprawdę super!
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.