partner serwisu

DriverMax 9.37

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
5,77 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware home
Liczba pobrań:
6210
Średnia ocena:
Twoja ocena:

DriverMax pozwala na łatwą reinstalację sterowników w systemie Windows. Nie trzeba już przegrzebywać płyt ze sterownikami lub witryn WWW w poszukiwaniu niezbędnego oprogramowania po świeżej instalacji systemu operacyjnego.

Chociaż mechanizm Windows Update oferuje możliwość aktualizacji sterowników do najbardziej popularnych elementów komputera, to nie sprawdza się on w przypadku bardziej egzotycznych komponentów. Do tego sterowniki pojawiają się tam z opóźnieniem, dlatego kto chce być na czasie, lub w wygodny sposób aktualizować swoje sterowniki, a także móc wyszukać je bez potrzeby przeglądania strony producenta posiadanego sprzętu, powinien zainteresować się programem DriverMax.

Aplikacja umożliwia sprawdzenie dostępności aktualizacji dla zainstalowanych w systemie sterowników, a także wyszukanie sterowników dla urządzeń nierozpoznanych przez system. Znalezione sterowniki można pobrać, a następnie zainstalować w wygodny sposób z poziomu aplikacji, bez potrzeby przebijania się przez kolejne ekrany poszczególnych instalatorów. Przed każdą instalacją można utworzyć punkt przywracania systemu, który przyda się gdyby komputer po instalacji nowego sterownika zachowywał się w sposób niepożądany. Dodatkowo możliwe jest hurtowe tworzenie kopii bezpieczeństwa zainstalowanych sterowników oraz ich przywracanie z wcześniej utworzonej kopii. Nie zabrakło również funkcji przydatnej w kontaktach z działem pomocy technicznej tj. możliwości utworzenia raportu zawierającego informacje o wszystkich zainstalowanych w systemie sterownikach.

Baza sterowników DriverMax zawiera oprogramowanie dla większości płyt głównych i zawartych na nich komponentów, a także dodatkowych elementów komputera takich jaki karty graficzne, muzyczne, sieciowe, wifi, bluetooth, myszki, klawiatury, kamery internetowe, dyski twarde i wiele innych.

Ograniczenia wersji bezpłatnej:

  • możliwość pobrania tylko dwóch sterowników dziennie
  • brak codziennego wyszukiwania nowych sterowników
  • szybsze pobieranie, zwiększony priorytet na serwerach
  • brak możliwości informowania tylko o podpisanych cyfrowo sterownikach
  • możliwość pobierania tylko jednego pliku naraz
  • reklamy i przypomnienia o wersji PRO

DriverMax

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.