partner serwisu

Double Commander 0.6.6 beta

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
8,80 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
6782
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Multi-platformowy program do zarządzania plikami, wzorowany na aplikacji Total Commander. Dodatkowo, Double Commander może korzystać z wtyczek stworzonych dla swojego protoplasty, co jeszcze bardziej pozwala rozszerzyć funkcjonalność programu.

Double Commander prezentuje się typowo, jak na menedżer plików przystało. Mamy do dyspozycji dwa panele, na każdym z panelu możemy otworzyć niezliczone ilości kart, co pozwoli mieć szybki dostęp do najczęściej używanych folderów. Kolumny wyświetlania można dowolnie modyfikować, tak by ukryć te dane, których nie potrzebujemy czy dodać te, których w standardzie nie ma.

Program w pełni obsługuje unicode, więc nie będzie problemów z nazwami nawet w najbardziej egzotycznych językach. Nie mogło też zabraknąć obsługi archiwów w najbardziej popularnych formatach, czyli ZIP, TAR, GZ, TGZ, 7Z, BZ2, RMP, CPIO, DEB i RAR, z opcją dodania nowych formatów za pomocą wtyczek. Jeśli już jesteśmy przy wtyczkach, to warto wspomnieć, że Double Commander może zrobić użytek z wtyczek wszystkich rodzajów stworzonych dla programu Total Commander, a tych napisano ponad sto. Całość można wygodnie konfigurować, dodawać do paska nowe przyciski z funkcjami programu czy uruchamiające zewnętrzne programy. Jeśli dorzucimy do tego moduł zmiany nazwy wielu plików, wbudowany edytor z podświetlaniem składni, wbudowany podgląd plików w postaci szesnastkowej, binarnej lub tekstowej, oraz możliwość podłączenia zewnętrznych programów pod oba powyższe, otrzymujemy niezwykle wygodne narzędzie do zarządzania plikami.

Double Commander

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.