partner serwisu

Doro PDF Writer 2.08

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
16,3 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
4997
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Prosta w użyciu wirtualna drukarka, przy której pomocy utworzymy dokumenty .PDF z dowolnej aplikacji obsługującej funkcję wydruku.

Wirtualna drukarka to najprostszy sposób na dodanie funkcji tworzenia dokumentu PDF do aplikacji, w której autorzy nie udostępnili takiej funkcji. Dzięki temu możemy używać wielu, przeważnie nieudoskonalanych już przez deweloperów programów i wygodnie zapisywać w PDF-ie wyniki naszej pracy.

Doro PDF w czasie wydruku umożliwia podanie podstawowych informacji o dokumencie, które następnie zostaną w nim zapisane. Dostępne w tym celu pola to: Tytuł, Temat, Słowa kluczowe, Autor i Producent. Na osobną uwagę zasługują opcje szyfrowania, które prezentują się zdecydowanie lepiej niż u konkurencji. Dokument możemy zabezpieczyć używając 128-bitowego szyfrowania. Dodatkowo można ograniczyć możliwość kopiowania i drukowania, a także ustanowić hasła pozwalające na dostęp zablokowanych funkcji, jak i samego dokumentu.

Doro PDF Writer

Autor aplikacji postawił na dużą uniwersalność i dostosował ją do praktycznie wszystkich dostępnych systemów operacyjnych z rodziny Windows. Wysoka kompatybilność, prosta obsługa oraz wbudowany moduł automatycznej aktualizacji, sprawiają że Doro PDF to jedna z lepszych aplikacji tego typu.

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.