partner serwisu

DivX Plus for Windows 10.5

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
989 KB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
27253
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Zestaw zawierający DivX Player, DivX Web Player, DivX Converter, DivX Codec Pack. Dzięki temu połączeniu użytkownik jest w stanie oglądać większość plików wideo.

Odtwarzacz DivX Player, oprócz popularnych plików wideo, obsługuje najnowsze standardy HD, zawiera menedżer ściągania i zarządzania filmami. Kodek DivX wchodzący w skład pakietu pozwala na kodowanie oraz dekodowanie plików wideo, wraz z obsługą zaawansowanych opcji. Technologia DivX jest w stanie kompresować wideo od 5 do 10 razy więcej, niż format MPEG-2/DVD. Program potrafi w pełni wykorzystać wielowątkowość procesora, jak również dwa rdzenie, by sprawnie uporać się z kodowaniem.

Nowa wersja przynosi dodatkowy moduł DivX To Go, który umożliwia transfer wybranych filmów z poziomu DivXPlayera do certyfikowanych urządzeń wspierających DivX, poprzez konwersję do odpowiedniego formatu i nagranie materiału wynikowego na płytę CD/DVD lub pamięć USB. Nowością w DivX Plus Codec Pack jest możliwość strumieniowego udostępniania wideo w formacie DivX i DivX Plus HD (H.264/MKV) bezpośrednio z komputera z systemem Windows 7 do konsol PlayStation 3 lub Xbox 360.

Okres testowy: 15 dni dla DivX Converter i DivX Pro Codec.

Uwaga: podczas instalacji wymagane jest aktywne połączenie z internetem.

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.