partner serwisu

Device Doctor 2.0

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows 7 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
6,50 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
588
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Aplikacja, dzięki której możliwe jest przeskanowanie sprzętu zainstalowanego w komputerze i pobranie najnowszych wersji sterowników. Rozpoznaje również "nieznany sprzęt" w menedżerze urządzeń.

Device Doctor jest darmową aplikacją, która skanuje komputer w poszukiwaniu sprzętu i zainstalowanych sterowników, a następnie sprawdza, czy na stronach producentów opublikowane zostały ich nowsze wersje. Aplikacja potrafi również odszukać sterowniki do urządzeń, które widnieją w menedżerze urządzeń jako „nieznane urządzenie”.

Device Doctor został zaprojektowany tak, aby z jego obsługą poradził sobie nawet niezaawansowany użytkownik komputera. Użycie aplikacji ogranicza się do kliknięcia przycisku skanowania. Aplikacja po znalezieniu sprzętu przeszuka bazę sterowników i poinformuje o aktualizacjach, a następnie umożliwi pobranie nowych wersji sterowników.

Wszystkie pliki sterowników hostowane są bezpośrednio z serwera aplikacji, dzięki czemu ich pobieranie jest pewne i szybkie, niezależnie od szybkości serwerów samych producentów.

Skanowane w poszukiwaniu aktualizacji mogą być również komputery niepodłączone do sieci Internet. Wynik skanowania jest wtedy zapisywany a sprawdzenie bazy i pobranie sterowników można wykonać na innym komputerze, po skopiowaniu pliku z wynikiem skanowania. Pobrane sterowniki można następnie z powrotem skopiować na docelowy komputer i zainstalować.

 

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.