partner serwisu

Detoclip 1.0.4373

Pobierz
System:
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
804 KB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
631
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Prosty program dodający do systemowego schowka historię kopiowanych elementów (tekst, richtext, html i obrazki). Przydatny dla programistów oraz wszystkich, którzy chcą mieć pod ręką często używane fragmenty tekstu czy obrazki.

Trafiające do schowka informacje w formacie tekstowym, richtext, html oraz obrazków obsługiwanych przez system są zapamiętywane przez program, w celu ich późniejszego użycia. Dodatkowo istnieje możliwość wyboru, które rodzaje danych mają być zachowane na zawsze w lokalnej bazie danych sqlite. Na temat zapamiętanych elementów prezentowane są informacje, które pozwalają je łatwiej identyfikować: ikona formatu, rozmiar, data utworzenia, data ostatniego użycia, zawartość tekstowa dla formatów tekstowych, a w przypadku obrazków informacje o rozdzielczości i głębi kolorów. Program umożliwia również szybkie wyszukiwanie i filtrowanie zgromadzonych elementów. Podgląd aktualnie wybranego elementu jest wyświetlany pod listą, a użytkownik ma kilka możliwości jego wyświetlania. W przypadku obrazków jest to normalna rozdzielczość, rozciągnięcie, wybór automatyczny, wycentrowanie lub powiększenie,a dla tekstu możliwe jest włączenie zawijania wierszy. Szybki dostęp do przechowywanych przez program informacji jest możliwy dzięki konfigurowalnemu skrótowi klawiszowemu. Po jego wciśnięciu pojawia się okienko programu, z listy należy wybrać interesująca nas pozycję i zatwierdzić podwójnym kliknięciem.

Ważne: Detoclip może być automatycznie uruchamiany przy starcie systemu. Program nie koliduje ze standardowym sposobem obsługi schowka przez system Windows i może być używany jako jego uzupełnienie.

Uwaga: program wymaga zainstalowanego pakietu Microsoft .NET Framework 4.0 lub nowszego.

Detoclip

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.