partner serwisu

Desktop Weather 2.1.6

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
3,89 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
adware
Liczba pobrań:
211
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Desktop Weather jest prostym w użyciu narzędziem, o zaawansowanych możliwościach. Doskonale sprawdzi się w zakresie pogodynki, informującej nas o aktualnej pogodzie w naszym mieście, jak i w dowolnym miejscu na świecie.

Program umożliwia sprawdzenie temperatury, jaka aktualnie panuje w danym mieście lub kraju (kilka polskich miast do wyboru). Sprawdzenie temperatury odczuwalnej w dowolnym regionie na świecie, także nie stanowi problemu. Ponadto, aplikacja radzi sobie świetnie z informowaniem nas o aktualnej prędkości i kierunku wiatru, aktualnym zachmurzeniu, czasie zachodu i wschodu słońca itp.

Możliwości Desktop Weather sprawdzą się także w zapowiedziach długoterminowych. Istnieje bowiem możliwość skorzystania, z prognoz 10 dniowych (nie ograniczając się tylko do najbliższego dnia). Przeprowadzona analiza, pozwala bardzo skutecznie przewidzieć nadchodzące zmiany w pogodzie i to nawet z kilkudniowym wyprzedzeniem. Prognoza pogody przedstawiona jest w formie podstawowej lub zaawansowanej (w postaci plików wideo oraz mapek, niedostępnych dla polskich miast).

Aplikacja działa ukryciu zasobnika systemowego, gdzie wyświetla tylko podstawowe informacje, związane z aktualną temperaturą dla uprzednio wybranej lokalizacji.Rozbudowana obsługa motywów graficznych, pozwala dostosować wygląd pod gusta każdego użytkownika.

 

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.