partner serwisu

Deep Fritz 12

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
199 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
shareware
Liczba pobrań:
8758
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Jeden z najpopularniejszych programów szachowych. Nie ważne czy jesteś początkującym, graczem klubowym czy profesjonalistą - Deep Fritz ma wszystko co potrzeba. W pakiecie znajduje się również popularny Fritz Chess Benchmark 4.3, który po instalacji znajdziemy w folderze z Deep Fritz.

Deep Fritz to idealny program dla każdego gracza, niezależnie od jego poziomu zaawansowania. Aplikacja może automatycznie dostosować poziom gry do grającego, zawiera ustawienia utrudniające grę oraz funkcje trenerskie. Rozbudowane wizualne śledzenie i analizowanie ruchów na szachownicy dostarczy wielu cennych informacji podczas gry jak i w czasie analizowania jej po fakcie, krok po kroku. Bogata księga gier, taktyk, otwarć i zamknięć będzie nieocenioną pomocą podczas rozwijania umiejętności szachowych.

Razem z Deep Fritz instalowany jest często stosowany program do mierzenia wydajności procesora Fritz Chess Benchmark. Zakładając, że zainstalowaliśmy Deep Fritz w domyślnej lokalizacji, to benchmark znajdziemy w następującym miejscu: C:\Program Files\ChessBase\ChessProgram12DL. Jako bazę przyjęto wyniki osiągnięty na procesorze Pentium III z zegarem 1 GHz (480 kn/s) i osiągnięty rezultat jest podawany jako wielokrotność bazy. Program obsługuje procesory wielordzeniowe i pozwala określić ile z dostępnych rdzeni chcemy użyć podczas testu.

Ograniczenia: niektóre funkcje są nieaktywne np szachownica 3D.

Fritz Chess Benchmark

Deep Fritz

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.