partner serwisu

DVDFab HD Decrypter 10.0.4.9

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
89,2 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
48012
Średnia ocena:
Twoja ocena:

BluFab HD Decrypter to specjalna, wydzielona część programów BluFab DVD Copy i BluFab Blu-ray Copy. Działa jak bezpłatny dekrypter filmów na DVD/Blu-ray, usuwając wszystkie zabezpieczenia z dysków DVD i niektóre z krążków Blu-ray, i kopiując zdekryptowane pliki na dysk twardy.

HD Decrypter potrafi usunąć praktycznie wszystkie znane na chwię obecną zabezpieczenia filmów DVD takie jak CSS, CPRM, CPPM, RC, RCE, APS, UOPs, ARccOS, RipGuard, FluxDVD, CORE X2 i inne. W przypadku filmów na dyskach Blu-ray lista usuwanych zabezpieczeń jest skromniejsza i ogranicza się do obsługi niektórych wariantów AACS, BD+, RC, UOPS i BD-Live. Pliki po zdekryptowaniu są zapisywane w wybranym przez użytkownika folderze i można poddać je dalszej obróbce za pomocą dowolnego programu do kompresji wideo. Program oferuje rozbudowane możliwości co do wyboru kopiowania zawartości zabezpieczonych dysków. Można kopiować całą zawartość płyty, wybrać tylko te pliki, w których znajduje się film, czy też podzielić zawartość dysku na dwie części. W przypadku wyboru kopiowania głównego filmu możliwy będzie wybór ścieżek audio oraz napisów, jakie chcemy pozostawić w wykonywanej kopii. Wbudowana funkcja podglądu pozwoli na zapoznanie się z zawartością poszczególnych elementów filmu, co przyda się przy dzieleniu filmu na dwie części.

DVDFab HD Decrypter

nomzamo1
2015.01.16, 16:18
Proszę o pomoc!
(wersja: 9.1.8.3)
Proszę o pomoc! Zainstalowałem dziś DVD-Fab w wersji testowej. Gdy przystępuję do kopiowania płyty DVD wyskakuje info, że wersja testowa wygasła. Co zrobić i jak??
2014.12.23, 15:07
:-)
(wersja: 9.1.8.0)
Dał radę tam, gdzie zawiódł AnyDVD...a już myślałem, że rippowanie się nie uda :-)
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.