partner serwisu

DOOM 2016

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 7 (x64)
Windows 8 (x64)
Windows 10 (x64)
Windows 8.1 (x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
6,00 GB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
commercial
Liczba pobrań:
2460
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Pionierzy gatunku, id software, powracają z kolejną odsłoną serii DOOM, która pełnymi garściami czerpie z klasycznych części wydanych kilkanaście lat temu, stawiając na brutalną zabawę podaną w nowoczesnej odsłonie.

Ośrodek badawczy Union Aerospace Corporation na Marsie został opanowany przez demony z piekła rodem, a ty jesteś jedyną osobą na ich drodze, która może ochronić nasz ludzki świat. Bezlitosne, piekielne demony, siejące pożogę i zniszczenie bronie oraz szybka, płynna rozgrywka stanowią fundamenty intensywnej walki z perspektywy pierwszej osoby. Nie ważne czy oczyszczasz kolejne poziomy Piekła z hord drapieżnych i bezlitosnych demonów w kampanii dla jednego gracza, czy konkurujesz ze znajomymi w jednym z wielu dostępnych trybów dla wielu graczy - wszędzie sposób rozgrywki będzie ten sam. DOOM to nie miejsce na chowanie się za osłonami czy przystanek na regenerację zdrowia, tu musisz być ciągle w ruchu, przedzierając się przez kolejne zastępy wrogów używając każdej możliwej broni oraz brutalnych ataków wręcz.

Oprócz rozbudowanej kampanii fabularnej DOOM podobnie jak poprzednicy stawia na rozgrywki wieloosobowe. Gra oferuje klasyczne już tryby walki oraz kilka nowych, gdzie na rozbudowanych arenach przyjdzie nam zmierzyć się z innymi graczami w dynamicznych pojedynkach, gdzie liczą się umiejętności, właściwe użycie broni, poruszanie się w pionie oraz wykorzystanie różnego rodzaju power upów np. zamiany w demona. Do gry dołączono DOOM SnapMap, czyli prosty w użyciu edytor map, dzięki któremu stworzymy własne, niepowtarzalne miejsca walki, zaimplementujemy nowe tryby walki oraz udostępnimy wyniki naszej pracy innym graczom na całym świecie.

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
2016.04.17, 18:13
fajna gra pełną wersje możecie pobrać tutaj http://pobierzdoom4.pl
Edytowane przez autora (2016.04.17, 18:14)