partner serwisu

CrystalCPUID 4.15.5.452d

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 95
Windows 98
Windows Me
Windows NT 4.0
Windows 2000
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
618 KB
Wersja przenośna:
tak
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
17404
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Niezwykle przydatna aplikacja, prezentująca wiele technicznych informacji na temat zainstalowanego w komputerze procesora i płyty głównej, oferująca również dodatkowe funkcje dla zaawansowanych umiejętności.

CrystalCPUID prezentuje bardzo dokładne informacje na temat procesora. Oprócz typowych danych jak nazwa procesora, jego nazwa kodowa, gniazdo czy proces technologiczny, w którym go wykonano, są tu też informacje o pamięci cache wszystkich poziomów, a także mnożnik oraz zegary taktowania procesora i szyny systemowej. Te ostatnie podawane są w 2 wariantach: taktowanie oryginalne i aktualne np. zmodyfikowane poprzez podkręcenie procesora. Nie zabrakło również listy obsługiwanych przez procesor zestawów instrukcji specjalnych.

Zrzut okna programu, można zapisać bezpośrednio z jego poziomu w formacie BMP lub PNG. Dodatkową funkcją jest wyświetlanie małego okienka z aktualnym taktowanie procesora, które dynamicznie jest zmieniane adekwatnie do jego obciążenia.

Aplikacja umożliwia modyfikację mnożników i napięć procesora, dlatego zalecamy daleko idącą ostrożność podczas korzystania z tej funkcji, gdyż nieodpowiednie jest użycie może doprowadzić do awarii systemu, utraty danych, a nawet uszkodzenia sprzętu.

0140b70674be39df.png

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.