partner serwisu

CrazyTalk PRO 7.32.3114.1

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
151 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
2760
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Ciekawe narzędzie, pozwalające tworzyć mówiące postacie z osób, zwierząt lub rzeczy, znajdujących się na statecznych fotografiach. Dzięki aplikacji możemy animować ruchy ust, oczu, głowy, a także mimikę - wszystko to w sposób łatwy i niewymagający dużych umiejętności.

Do aplikacji możemy albo wczytać zdjęcie znajdujące się na dysku twardym (w formacie .JPG, .JPE, .JPEG, .PNG, .BMP, .TGA, .GIF), albo wykonać nową fotografię za pomocą kamery internetowej. Po dokonaniu wyboru i zaimportowaniu obrazka zostanie uruchomiony kreator, który poprowadzi nas przez proces przygotowania grafiki do animacji. Najpierw zostaniemy poproszeni o wskazanie obszaru, w którym znajduje się głowa postaci (lub też zwierzęcia albo człekokształtnego" przedmiotu), a następnie będziemy musieli dopasować punkty kontrolne do to takich miejsc, jak uszy, nos, oczy czy usta. Podczas każdej z tych czynności wyświetla się dokładny opis tego, co mamy zrobić, do którego dodawany jest instruktażowy obrazek. Dzięki temu nikt nie powinien mieć kłopotów z przygotowaniem zdjęcia do animacji, choć i bez pomocy nie byłby to trudny proces. 

Gdy już uda nam odpowiednio skalibrować zdjęcie, możemy przejść do animowania go oraz do nagrywania wypowiadanych przez naszą "postać" kwestii. Możemy zarówno wczytać znajdujący się na dysku twardym dźwięk (w formatach .MP3 oraz .WAV), nagrać coś za pomocą mikrofonu, jak i wykorzystać do tego syntezator mowy (potrafiący porozumiewać się jedynie z angielskim akcentem). Aplikacja potrafi dopasować ruchy warg do wypowiadanych słów. Istnieje też funkcja szczegółowej animacji mimiki twarzy. Plik wynikowy możemy wyeksportować jako wideo (w formatach .WMV lub .AVI) lub obraz (w formatach .JPG, .BMP, .TGA, .PNG) w postaci pojedynczego pliku lub sekwencji klatek.

Uwaga: przed uruchomieniem wersji próbnej aplikacja poprosi nas o zarejestrowanie się na stronie producenta

Wersja testowa: okres testowy wynosi 15 dni; na pliki wynikowe nakładany jest znak wodny; brak możliwości zapisania pracy jako plików projektu

Crazy Talk Pro

Crazy Talk Pro

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.