partner serwisu

Counter-Strike: Global Offensive

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
0 bytes
Data aktualizacji:
Licencja:
commercial
Liczba pobrań:
40470
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Ulepszona wersja Counter-Strike’a - jednego z najpopularniejszych na świecie tytułów sieciowych z gatunku FPS (ang. first-person shooter). Główne założenia rozgrywki nie zmieniły się, jednak w grze dokonano wielu rozmaitych poprawek.

Początkowo fani gry nieprzychylnie patrzyli na Global Offensive, obawiając się, że nie wniesie on niczego nowego do świata Counter-Strike’a, a wręcz przeciwnie – będzie produktem bardzo nieudanym. Szybko okazało się, że jest zupełnie inaczej – CS: GO został przychylnie przyjęty przez społeczność graczy. Prędko dołączył do jednej z tych produkcji, które niemal stale obecne są podczas rozmaitych zawodów e-sportowych, w wielu przypadkach godnie zastępując swojego, leciwego już, poprzednika.

Global Offensive, pomimo że jest innym produktem niż pierwotna wersja Counter-Strike’a, nie różni się od niego w aż tak wielkim stopniu. Pomimo wielu zmian, które dotknęły tytuł, istota oraz mechanizm rozgrywki nie zmieniły się w znaczący sposób. Nadal mamy walczące ze sobą drużyny antyterrorystów oraz terrorystów, które mogą zmierzyć się ze sobą w klasycznych trybach gry, takich jak podkładanie/rozbrajanie bomby oraz ratowanie zakładników. Oprócz nich dostępne są też całkowicie nowe – podzielony na rundy tradycyjnym deathmatchu, demolka oraz wyścig zbrojeń (dwa ostatnie są podobne do deathmatchu, jednak różnią się od niego sposobem zdobywania nowego oręża). Istnieje też możliwość skorzystania z nowych broni oraz innych elementów ekwipunku. Poprawiono także system, który teraz dobiera nam przeciwników do kolejnego meczu według posiadanych przez nas umiejętności. Duże zmiany zostały wprowadzone w warstwie wizualnej – dokonano przesiadki na nowy silnik, dzięki czemu nastąpiła wyraźna poprawa, w porównaniu do oryginalnego CS’a, grafiki. Dodano też kilka map oraz wiele nowych skinów dla broni i postaci.

Uwaga: do zakupu gry niezbędne jest zainstalowanie klienta Steam na komputerze oraz posiadanie konta na tej platformie

Counter-Strike: Global Offensive

Counter-Strike: Global Offensive

2016.03.14, 18:08
polecam pobrać z tąd . csgopobierz.pl
(wersja: Offensive)
polska wersja można grać online

=> csgopobierz.pl
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.