partner serwisu

Counter-Strike 1.6

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
0 bytes
Data aktualizacji:
Licencja:
commercial
Liczba pobrań:
3466
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Jeden z najpopularniejszych na świecie sieciowych tytułów z gatunku FPS (ang. first-person shooter). Rozgrywka opiera się na zmaganiach drużyny terrorystów oraz antyterrorystów w jednym z dostępnych zróżnicowanych trybów gry. 

Counter-Strike powstał nie jako samodzielna gra, a jako mod do strzelaniny Half-Life. Początkowo do działania wymagał on wspomnianej produkcji, jednak niebawem wyewoluował do postaci samodzielnego tytułu. Szybko zdobył sobie uznanie wśród tysięcy graczy, którym niezwykle przypadł do gustu. Jego popularność po pewnym czasie zaowocowała niemal stałą obecnością na turniejach rozmaitej rangi – od niewielkich lokalnych zawodów po ogólnoświatowe zmagania, czyniąc z Counter-Strike’a jedną z ikon e-sportu.

Treść gry skupia się na walce drużyny antyterrorystów z terrorystami. W takiej też stylistyce zostały stworzone oferowane przez produkcję tryby rozgrywki: odbijanie zakładników, podkładanie/rozbrajanie bomby, zamach oraz ucieczka. Podczas ich wykonywania gracz ma do dyspozycji różnorodne rodzaje broni, m.in. nóż, pistolet, karabin maszynowy, shotgun, granaty czy karabin snajperski, zaś te dzielą się na rozmaite modele, istniejące w rzeczywistości, jak choćby Deser Eagle czy AK-47 (niektóre z nich są dostępne wyłącznie dla poszczególnych stron konfilktu). Oprócz tego możliwe jest korzystanie z dodatkowego wyposażenia, takiego jak np. kamizelki kuloodporne czy granaty dymne. W miarę postępów, czynionych w rozgrywce (do których zaliczamy takie czynniki, jak pomyślne wykonanie misji czy też zabicie przeciwnika), gracz otrzymuje pieniądze, które może przeznaczyć na poszerzenie swojego ekwipunku. Dla początkujących graczy, pragnących nabrać wprawy przez starciem z żywym przeciwnikiem, istnieje możliwość gry z botami (sojusznikami oraz wrogami sterowanymi przez komputer).

Uwaga: do zakupu gry niezbędne jest zainstalowanie klienta Steam na komputerze oraz posiadanie konta na tej platformie

Counter-Strike 1.6

Counter-Strike 1.6

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.