partner serwisu

Corel Painter 2016 15.0.0.689

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 7 (x64)
Windows 8 (x64)
Windows 10 (x64)
Windows 8.1 (x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
304 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
752
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Zaawansowana aplikacja graficzna, skupiająca się przede wszystkim na funkcjach rysowania, malowania oraz tworzenia grafiki. Jest ona skierowana zarówno do profesjonalnych ilustratorów oraz grafików, jak i do nieco mniej zaawansowanych użytkowników.

Corel Painter już na samym początku pokazuje swoje duże możliwości, pozwalając wybrać jedną z kilkudziesięciu tekstur cyfrowego "papieru", na którym będzie tworzony nasz obraz. Jeszcze większy wybór znajdziemy wśród dostępnych narzędzi pracy - możemy wybierać spośród dziesiątek pędzli, gumek, flamastrów, markerów, pasteli, kredek, węgli, ołówków oraz innych typów przyrządów malarskich. Ich ilość może przytłoczyć, jednak wbudowana w program wyszukiwarka pozwala na ich szybkie odnajdywanie.

Corel Painter 2015

Oprócz wspomnianych narzędzi możemy korzystać m.in. z funkcji zaznaczania, kadrowania, dodawania tekstu, kształtów, lustrzanego malowania czy klonowania. Rozbudowana jest także biblioteka efektów, w której znajdziemy m.in. posteryzację, stylizację na negatyw, szkic, rozmycie w ruchu czy kontrola ostrości.  Istotną zaletą jest możliwość pracy na wielu warstwach. Warto wspomnieć również o dużej elastyczności interfejsu - może być on dostosowany do potrzeb poszczególnych użytkowników. Będzie to być szczególnie przydatne w przypadku posiadaczy tabletów graficznych, którzy z pewnością w pełni skorzystają z rozbudowanych możliwości programu.

Okres testowy: 30 dni

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.