partner serwisu

Corel Home Office 5.0.89

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows XP (x32)
Windows Vista (x32)
Windows 7 (x32)
Windows 8 (x32)
Język:
angielski
Rozmiar:
140 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
325
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Corel Home Office to pakiet biurowy zapewniający podstawowe narzędzia do pracy nad dokumentami, arkuszami kalkulacyjnymi czy prezentacjami multimedialnymi. Pakiet jest odpowiednikiem Microsoft Office, od którego jednak jest znacznie uboższy chociażby przez listę oferowanych narzędzi - do dyspozycji mamy jedynie edytor tekstów (Write), arkusz kalkulacyjny (Calculate) i program do tworzenia prezentacji (Show).

Osoby przesiadające się z płatnego Microsoft Office nie będą miały problemu z dostosowaniem się do układu programu. Corel Write oferuje podobne możliwości pracy z dokumentem, co Word. Umożliwia edycję plików, formatowanie tekstu, nadania im odpowiedniego stylu, czy wybór takich podstawowych cech tekstu, jak czcionka, jej rozmiar oraz pogrubienie/pochylenie itp.

Corel Calculate to odpowiednik Microsoft Excel. Pozwoli on przetwarzać nie tylko tak proste dane, jak osobisty budżet, ale także skomplikowane operacje statystyczne. Podobnie do konkurencji obsługuje makra i pozwala na tworzenie grafik, ilustrujących dane do prezentacji. Wyniki można zapisać zarówno do pliku XLS, jak i PDF, co może być sporym ułatwieniem dla osób korzystających z innych programów.

Corel Show to z kolei odpowiednik Microsoft PowerPoint. Aplikacja umożliwia tworzenie wykresów, grafik oraz efektów przejścia. Funkcje te są przydatne przy tworzeniu prezentacji – co często wykorzystywane jest wśród mniejszych lub większych przedsiębiorstw.

Corel Home Office oferuje ponadto wiele ciekawych rozwiązań, jak choćby możliwość zapisywania dokumentów bezpośrednio w formacie PDF bez konieczności instalowania osobnego oprogramowania. Poza tym ma pełne wsparcie dla usługi Dropbox, umożliwiając za pomocą jednego przycisku przesył stworzonych dokumentów, prezentacji, czy kalkulacji w arkuszach. Brakuje funkcji notatek, choć tą można zorganizować za pomocą zwykłych dokumentów.

Pełna wersja oprogramowania pozwala na instalację na trzech komputerach (do użytku domowego).

pobierzor
2014.09.06, 13:46
Wpis usunięty przez moderatora
Edytowane przez moderatora (2014.09.17, 13:33): Link do cracków
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.