partner serwisu

Corel Corporation

Strona autora:http://www.corel.com
Grafika 2D22 stycznia 2015311140

Od wielu lat marka Corel Draw wyznacza kierunki w projektowaniu, dostarczając swoim użytkownikom inteligentne narzędzia, które maksymalnie zwiększają wydajność pracy grafików i projektantów na całym świecie. Korzystając z tego wszechstronnego pakietu można realizować wszelkie projekty, poczynając od logo i grafiki stron internetowych, po wielostronicowe broszury marketingowe oraz przyciągające wzrok znaki.

Odtwarzacze28 grudnia 201437910

Łatwy w użyciu programowy odtwarzacz DVD, zapewniający bardzo dobrą jakość obrazu i dźwięku. 

Obróbka wideo8 października 20141270

Zaawansowana aplikacja, umożliwiająca tworzenie dysków DVD-Video oraz Blu-ray. Nowotworzone nośniki mogą być wzbogacone o efektownie wyglądające menu nawigacyjne.

Obróbka wideo2 stycznia 20101990

Kopiuj materiały DVD na dysk i w trzech prostych krokach konwertuj nagrania wideo, aby wymieniać się nimi za pośrednictwem poczty elektronicznej, sieci WWW, urządzeń iPod, iPhone, PSP, Zune lub telefonów komórkowych. Łatwo, szybko i niezawodnie program DVD Copy 6 Plus umożliwia zabranie nagrań wideo w dowolne miejsce.

Grafika 2D2 stycznia 201074190

Paint Shop Pro Photo XI to program oferujący efektywne, profesjonalnej klasy narzędzia i funkcje. Entuzjaści fotografii - od zawodowych fotografów po nowicjuszy w dziedzinie aparatów cyfrowych - mogą podnieść jakość swoich projektów, używając zestawu narzędzi, które dają zdumiewające rezultaty, a przy tym są łatwe do opanowania.

Pakiety biurowe27 listopada 20094760

Pakiet biurowy opracowany przez kanadyjską firmę znaną przede wszystkim ze swoich narzędzi graficznych. Home Office to pakiet przeznaczony głównie do zastosowań domowych.

Grafika 2D27 listopada 20099450

Wszechstronne narzędzie służace do tworzenia różnorodnej grafiki za pomocą komputera.