partner serwisu

Cool PDF Reader 3.1.6.308

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2000
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
3,55 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
930
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Cool PDF Reader to bardzo szybka aplikacja do przeglądania i prostej edycji plików PDF. Stanowi bardzo ciekawą alternatywę do ociężałego i przeładowanego zbędnymi funkcjami Adobe Readera.

Cool PDF Reader pozwala przeglądać i drukować dokumenty w formacie PDF. Ponadto jest w stanie wyświetlić właściwości pliku (autor, data utworzenia, poziom szyfrowania, czy ostatnia zapamiętana edycja), powiększyć i pomniejszyć przeglądaną stronę, włączyć tryb pełnoekranowy oraz wyszukać odpowiedniej frazy za pomocą wbudowanej wyszukiwarki.

Co więcej, program jest w stanie utworzyć pokaz slajdów ze stron pliku PDF – można określić długość automatycznego przewijania stron lub robić to ręcznie za pomocą spacji. Ważna funkcje mogą być przypisane do skrótów klawiszowych – domyślnie skróty są ustawione, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by je zmienić.

Program nie obsługuje możliwości otworzenia pliku za pomocą przeciągnięcia i upuszczenia. Ciekawostką jest fakt, że udostępnia on funkcję konwersji dokumentów PDF do innych formatów, w tym TXT, BMP, JPG, PNG czy WMF i wielu innych. 

pobierzor
2014.09.06, 13:46
Wpis usunięty przez moderatora
Edytowane przez moderatora (2014.09.17, 13:33): Link do cracków
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.