partner serwisu

Connectify Hotspot 2016.0.12.37996

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
8,84 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
7821
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Program wykorzystuje obecny w systemie Windows 7 mechanizm wirtualnej sieci Wi-Fi, zamieniając praktycznie każdy komputer z kartą Wi-Fi w programowy router bezprzewodowy.

Connectify to idealne rozwiązanie dla właścicieli komputerów przenośnych i nie tylko. Dzięki temu programowi, każdy komputer z systemem Windows 7 i kartą WiFi można zmienić w hotspot. Dzięki takiemu rozwiązaniu, z połączenia internetowego komputera, na którym działa Connectify mogą korzystać inne urządzenia, a łączenie się z tak utworzonym wirtualnym hotspotem odbywa się jak z każdą inną siecią WiFi. Z tak utworzonego hotspota mogą korzystać praktycznie wszystkie urządzenia bezprzewodowe. Zastosowań takiego rozwiązania jest bez liku. Program pozwala na udostępnianie połączenia z internetem uzyskanego za pomocą sieci ethernet, WiFi oraz 3G/4G. Doceni to każdy, kto kiedykolwiek musiał płacić z internet udostępniany na godziny czy używał coraz popularniejszego dostępu do internetu za pomocą sięci 3G/4G. Połączenie z hotspotem zabezpieczone jest szyfrowaniem WPA2-Personal (AES).

Connectify

2011.09.20, 12:31
ORTOGRAFIA !!!!!!
(wersja: 3.0.0)
Na miłość boską, czy nie umiecie skoRZystać ze słownika? Pewnie piszący opis programu nigdy nie widział czegoś takiego w wydaniu książkowym. To może chociaż włączy worda i te wyrazy, które podkreślą się na czerwono, poprawi.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.