partner serwisu

Comodo Firewall 8.2.0.4792

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
208 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware home
Liczba pobrań:
2277
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Comodo Firewall to aplikacja zabezpieczająca komputer przed atakami sieciowymi i złośliwym oprogramowaniem. Zawiera pakiet podstawowych narzędzi mających poprawić bezpieczeństwo komputera. Głównym elementem programu jest firewall.

Comodo Firewall w wersji darmowej chroni komputer przed atakami sieciowymi, oraz pozwala na kontrolę połączeń sieciowych - zarówno przychodzących jak i wychodzących. Mechanizm nauki firewalla ogranicza przy tym liczbę pojawiających się alertów do minimum.

Wbudowana funkcja kontroli uruchomionych aplikacji chroni komputer przed wirusami i malwarem, dzięki innowacyjnej funkcji Default Deny Protection (ochrona przez domyślne blokowanie) i na bieżąco aktualizowanej bazie ponad 2 milionów znanych aplikacji. Technika DDP domyślnie zablokuje program przed uruchomieniem się, o ile nie znajduje się on w bazie znanych aplikacji.

Commodo Firewall uruchamia niezaufane aplikacje w odseparowanym od systemu operacyjnego wirtualnym środowisku sandbox. Dzięki tej funkcjonalności groźne oprogramowanie nie będzie mogło dokonać zmian na komputerze, czy uzyskać dostępu do danych.

Funkcja Game Mode umożliwia uruchamianie gier na komputerze bez ryzyka, że gra zostanie przerwana operacjami wykonywanymi przez Commodo Firewall, lub pojawiającymi się alertami. Jej włączenie wstrzymuje zaplanowane skanowanie komputera, automatyczne aktualizacje, oraz alerty.

Dzięki automatycznym aktualizacjom i analizie zachowań w chmurze, Comodo Firewall zapewnia ochronę przed najnowszymi zagrożeniami w czasie rzeczywistym.

stefan87124
2014.10.17, 16:37
Wpis usunięty przez moderatora
Edytowane przez moderatora (2015.08.25, 17:16): Spam
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.