partner serwisu

Comodo Backup 4.4.1.23

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
21,4 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
710
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Zaawansowana aplikacja do tworzenia kopii zapasowych i synchronizacji plików między wieloma urządzeniami. Umożliwia zapisywanie plików w chmurze. Zawiera szereg funkcjonalności ułatwiających zarządzanie kopiami zapasowymi.

Commodo Backup to rozbudowane narzędzie umożliwiające tworzenie kopii zapasowych plików, oraz ich synchronizację między wieloma urządzeniami. Kopie mogą być tworzone w formie różnicowej oraz przyrostowej, a następnie zapisane (także z użyciem kompresji i szyfrowania) na jednym z wielu obsługiwanych nośników: dyskach twardych (w tym zewnętrznych), urządzeniach przenośnych, zasobach FTP, zasobach sieciowych, płytach DVD lub CD (lub obrazach płyt ISO), czy w chmurze (po instalacji aplikacji dostępne jest darmowe 10GB przestrzeni w chmurze w testowym okresie o długości 90 dni).

Aplikacja integruje się z Eksploratorem w systemie Windows i umożliwia wykonywanie kopii bezpośrednio z menu kontekstowego. „Smart Profiles” automatycznie grupuje pliki według typu umożliwiając natychmiastowe ich skopiowanie. Możliwe jest tworzenie skryptów automatyzujących cały proces, lub planowanie zadań do automatycznego uruchomienia.

Pliki zapisane w chmurze mogą być przeglądane z wykorzystaniem przeglądarki internetowej z dowolnego miejsca, w którym jest dostęp do sieci Internet. Interfejs webowy umożliwia także oglądanie filmów, słuchanie muzyki czy edytowanie dokumentów (nie ma potrzeby uprzedniego ich pobierania).

Kopie zapasowe mogą zostać zamontowane w systemie jako dodatkowy, wirtualny napęd. W odróżnieniu od wielu konkurencyjnych rozwiązań, poza przeglądaniem zapisanych plików, możliwa jest również ich edycja.

wehg.asdasd
2014.07.26, 19:29
Wpis usunięty przez moderatora
Edytowane przez moderatora (2015.08.25, 17:16): Spam
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.