partner serwisu

CloneDVD Mobile 1.9.0.2 beta

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2000
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
5,50 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
2525
Średnia ocena:
Twoja ocena:

CloneDVD mobile pozwala skonwertować film DVD do formatu używanego przez różne urządzenia przenośne (Sony PSP, Apple iPod, iPhone, iAudio X5, Creative Labs ZEN Vision, etc). Prócz tego oferuję konwersję do popularnych formatów takich jak DivX, XviD, AVI, MP4, etc.

Dzięki CloneDVD mobile możesz umieścić swoje ulubione filmy lub seriale na urządzeniu przenośnym i oglądać je gdziekolwiek chcesz. Program używa sprawdzonego interfejsu CloneDVD i znany open source'owy MEncoder jako silnik konwertujący, oferując w finale szybki, prosty do użycia i wysokiej jakości produkt w dobrej cenie. Skopiowanie DVD do wybranego formatu zajmuje dosłownie kilka kliknięć. CloneDVD mobile nie potrafi kopiować płyt zabezpieczonych, ale znakomicie wspołpracuje pod tym względem z programem AnyDVD HD, który w locie usuwa zabezpieczenia.

W programie znajdziemy wiele predefiniowanych profili, dzięki czemu prosto możemy skonwertować wideo do formatu zgodnego z wybranym urządzeniem. W dostępnych profilach znajdziemy smartfony, telefony komórkowe, iPody/iPhony/Apple TV, odtwarzacze przenośne i stacjonarne, konsole do gier takie jak PS3, XBOX 360, PSP i wiel innych.

Okres testowy: 21 dni.

CloneDVD mobile

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.