partner serwisu

Classic Shell 4.2.2 Beta

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows Vista (x32, x64)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
6,31 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
537
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Wersja rozwojowa zamiennika systemowego Menu Start w systemach Windows Vista i nowszych. Zamienia go na ten znany z Windows XP, który nadal ma wielu zwolenników. Ma dokładnie taką samą funkcjonalność, jest w pełni konfigurowalny, a jego wygląd można zmieniać dzięki dostępnym skórkom.

Classic Shell oferuje zestaw funkcji, które były dostępne w starszych systemach Windows, ale producent zrezygnował z nich w systemach Windows Vista i nowszych. Modyfikacja obejmuje Menu Start, a dzięki dodatkowym wtyczkom można przywrócić klasyczny wygląd i zachowanie Eksploratorowi Windows oraz przeglądarce Internet Explorer 9. Menu Start umożliwia szybki dostęp do zainstalowanych programów, Ulubionych, wyszukiwania, ustawień i rozwijanego Panelu Sterowania, ostatnio używanych dokumentów (można modyfikować liczbę wyświetlanych elementów oraz innych znanych z systemowego mechanizmu.

Wygląd, aktywne skróty klawiszowe i podstawowe zachowanie menu można zmieniać dokonując wyboru jednej z kilku dostarczanych z programem skórek, dzięki czemu można w Windows 8 mieć menu rodem z Windowsa 95 czy XP. Nic nie stoi na przeszkodzie by stworzyć własną skórkę, lub użyć jednej z wielu stworzonych przez użytkowników aplikacji. Elementy w menu można dowolnie dodawać, usuwać, przemieszczać i zmieniać im nazwę. Używając Classic Shell nie jesteśmy skazani tylko na oferowane przez niego menu, gdyż dzięki kombinacji klawiszy SHIFT + WIN, możemy przełączać się między oferowanym przez aplikację menu oraz tym oryginalnie dostępnym w używanym przez nas systemie operacyjnym.

Uwaga: Elementy Menu Start są dostępne w języku polskim, brak jest spolszczenia panelu konfiguracyjnego aplikacji.

Classic Shell

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.