partner serwisu

Cinema 4D R16.021

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows Vista (x64)
Windows 7 (x64)
Mac OS X (x64)
Windows 8 (x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
2,80 GB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
821
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Cinema 4D to skierowany do profesjonalistów oraz zaawansowanych użytkowników program graficzny pozwalający na projektowanie 3D. Aplikacja oferuje kilka modułów, które umożliwiają odwzorowywanie fizyki, tworzenie dynamicznych animacji, budowanie od zera tekstur 3D czy generowanie efektów świetlnych.

Dzięki Cinema 4D można np. dodawać do obiektów 3D futro lub realistycznie wyglądające włosy. Twórca może czesać postać, układać jej fryzurę czy animować ją. Silnik fizyczny odpowiada z kolei za generowanie kolizji i rozbryzgów. Praktycznie nie ma limitu liczby obiektów - w zależności od możliwości peceta mogą ich być nawet tysiące.

Liczba funkcji w Cinema 4D jest olbrzymia. Towarzyszy temu jednocześnie całkiem prosty w obsłudze interfejs. Duża część opcji jest zautomatyzowana, co pozwala na rozpoczęcie pracy z aplikacją w zasadzie bez dłuższego przygotowania.

Okres testowy: 42 dni możliwości zapisywania po rejestracji i aktywacji. Bez niej wersja demonstracyjna nie ma opcji zapisu, renderuje wyłącznie do 640x400 pikseli, nie ma renderingu sieciowego. Liczba obiektów jest dużo mniejsza, ale nie ma limitu czasowego.

Cinema 4D

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.