partner serwisu

ChomikBox 2.0.8.0

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
polski
Rozmiar:
27,0 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
29518
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Niezbędnik każdego użytkownika serwisu Chomikuj.pl. Prosta aplikacja, dzięki której wygodnie nakarmimy swojego chomika plikami, pobierzemy nowe dane, posłuchamy muzyki bezpośrednio z zasobów serwisu, a także zrobimy szybko zrzut ekranu i prześlemy go dalej.

Po zainstalowaniu aplikacji na pulpicie pojawia się sympatyczny chomik, który różnorakimi animacjami będzie reagował na nasze akcje oraz informował o postępach w trwających czynnościach. Chomik to miejsce, do którego możemy przeciągać foldery i pliki, jakie mają zostać wysłane na nasze konto. To także dokładny wskaźnik postępu podczas pobierania i wysyłania danych. Program umożliwia wznowienie transferu w przypadku zerwania połączenia z internetem, bez potrzeby powtarzania czynności od zera. W domyślnej konfiguracji aplikacja jest używana do pobierania w przypadku kliknięcia linku w serwisie. Duże możliwości konfiguracji pozwalają określić liczbę jednoczesnych procesów pobierania/wysyłania, prędkość z jaką ma się odbywać transfer danych, a także zdecydować czy pliki mniejsze niż żądana wielkość mają być pobierane poza kolejnością. W przypadku przesyłania zrzutów ekranu, Chomik może je najpierw przeskalować do wybranej rozdzielczości i zapisać w formacie JPG, dzięki czemu grafika zajmie mniej miejsca.

ChomikBox

Ciekawym pomysłem jest zintegrowany odtwarzacz muzyki, który pozwala słuchać plików bez wcześniejszego własnoręcznego pobierania ich na dysk. Co więcej, tak pobrane utwory nie zużywają naszego transferu oraz można ich nadal słuchać po zamknięciu strony internetowej serwisu. W ustawieniach możemy określić wielkość schowka na dysku, używanego do przechowywania słuchanej muzyki. Dodatkowo, odtwarzacza można użyć z powodzeniem jako zamiennika dotychczasowego programu do odtwarzania plików. Co prawda nie nie jest tak rozbudowany jak dedykowane rozwiązania, ale oferuje to co niezbędne do wygodnego słuchania muzyki.

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.