partner serwisu

Carroll 1.18

Pobierz
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
690 KB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
463
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Aplikacja usprawniająca zarządzanie rozdzielczością ekranu. Dzięki niej możliwe jest przeskoczenie ograniczeń systemu Windows i ustawienia innej rozdzielczości dla każdego konta użytkownika.

Standardowo system Windows umożliwia globalne ustawienie parametrów ekranu, takich jak rozdzielczość, głębia kolorów i odświeżanie. W przypadku gdy z komputera korzysta kilku użytkowników, jeśli mają oni potrzebę zmiany tych parametrów, to po każdym zalogowaniu muszą zrobić to ręcznie. Jest to bardzo niewygodne i niepraktyczne. W takiej sytuacji pomocny będzie program Carroll, który pozwoli zautomatyzować ten proces.

Po uruchomieniu aplikacji użytkownik zobaczy listę obsługiwanych przez monitor parametrów obrazu, na które składa się rozdzielczość, głębia koloru i odświeżanie. Dla wygody rozdzielczości zostały pogrupowane w trzy grupy: wysokie, średnie i niskie. Po wyborze rozdzielczości należy zdecydować, czy chcemy zmienić rozdzielczość natychmiast (Change screen resolution only), czy też oprócz natychmiastowej zmiany wybrane parametry mają być również zastosowane przy każdorazowym logowaniu się aktualnego użytkownika (Change screen resolution and restore with every logon for current user). Aby aplikacja mogła spełniać swoje funkcje, musi być uruchamiana z prawami administratora przy każdym uruchomieniu komputera.

Carroll

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.