partner serwisu

CamStudio 2.7.2

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows 7 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
695 KB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
210
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Aplikacja do nagrywania pulpitu i zapisywania wideo w postaci pliku SWF. Umożliwia dodanie adnotacji, tytułu, obrazu z kamery i dźwięku.

CamStudio to prosta w użyciu aplikacja umożliwiająca nagranie pulpitu na potrzeby prezentacji i wideoporadników, oraz zapisanie ich w formacie swf, łatwym do publikowania na stronach www.

CamStudio umożliwia nagrywanie w jednym z 4 trybów:

  • Wskazany obszar
  • Obszar z punktem centralnym w miejscu kursora (obszar zmienia się wraz z kursorem)
  • Okno aplikacji
  • Pełny ekran

Przechwytywany obraz może być zapisany w pliku MP4, SWF lub AVI, przy czym w tym ostatnim z użyciem jednego z dostępnych w systemie kodeków. Aby skorzystać z kodeka bezstratnego CamStudio Lossless Codec, należy go doinstalować osobno. Pliki zapisane w formacie AVI mogą w każdej chwili zostać przekonwertowane do SWF z pomocą wbudowanego konwertera.

Aplikacja umożliwia dołączenie do nagrania również audio z mikrofonu lub dźwięku systemowego. Ponad to nagranie może zostać opatrzone tytułem i adnotacjami, nałożonym obrazem z kamerki internetowej.

Choć aplikacja ma czytelny interfejs, w menu kryje się cały szereg opcji konfiguracyjnych. Możliwa jest m.in. zmiana jakości przechwytywanego i zapisywanego obrazu, wskazanie, czy przechwytywany ma być również kursor, czy nawet ustawienia związane z timelapse (nagrywania poklatkowego co określony odstęp czasu).

 

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.