partner serwisu

Calorie Counter - MyFitnessPal 5.5.6

Pobierz
System:
iOS
Język:
angielski
Rozmiar:
33,9 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
1656
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Podręczny licznik kalorii, który pomoże nam utrzymać lub osiągnąć wymarzoną wagę. Zawiera olbrzymią bazę danych różnego rodzaju posiłków i przekąsek z przypisaną im ilością kalorii, z której możemy wybierać ręcznie lub zeskanować kod kreskowy produktu.

Utrzymanie lub utrata wagi nie jest prostą rzeczą. Ludzie od zawsze szukają skutecznych sposobów na zrzucenie zbędnych kilogramów, a kolejne badania wykazują, że najprostsze sposoby to czasami najlepsze rozwiązanie. Calorie Counter - MyFitnessPal pomaga w procesie gubienia zbędnych kalorii umożliwiając nam śledzenie wszystkich naszych posiłków oraz aktywności fizycznych każdego dnia. Dzięki tej aplikacji to proste - wystarczy monitorować i zapisywać wszystkie spożywane w ciągu dnia jedzenie, i dbać o to by nie przekroczyć ustalonej na podstawie naszej aktualnej i docelowej wagi dziennej ilości kalorii. To samo z wykonywanymi w ciągu dnia ćwiczeniami, które spalają kalorie.

Spożywane jedzenie jest rozbite na poszczególne posiłki. Przyjmowane pokarmy możemy wybierać ręcznie przeszukując ponad 4 milionową bazę produktów, lub skanując kod kreskowy znajdujący się na opakowaniu. Raz skomponowany posiłek można zapisać pod jedną pozycją i używać go w przyszłości, co skróci czas wprowadzania danych do programu. Niestety aplikacja nie jest dostępna w języku polskim i nie znajdziemy tam typowo polskich produktów. Problem ten można częściowo zniwelować, korzystając z funkcji tworzenia własnych pokarmów. Podobnie jest z ćwiczeniami gdzie przygotowano ponad 350 popularnych ćwiczeń, a także można utworzyć własne. Oprócz spalanych kalorii dane ćwiczenie może zawierać czas trwania lub ilość powtórzeń, a nawet wagę np. w przypadku ćwiczeń siłowych.

MyFitnessPalMyFitnessPal

W wersji dla iOS w pełni współpracuje z wprowadzonym w najnowszej wersji systemu HealthKitem. Dzięki temu wymiana danych pomiędzy aplikacjami korzystającymi z HealthKita następuje automatycznie i działa w obie strony. Jeśli posiadamy inną aplikację np. wspomagającą nasz trening, to zgromadzone przez nią danę na temat wykonanych ćwiczeń zostaną pobrane z HealthKita i uwzględnione w dziennej kalkulacji kalorii.

MyFitnessPal to także funkcje społecznościowe - w końcu nic tak nie pobudza do działania jak zdrowa rywalizacja i ciągły wgląd do osiągnięć znajomych. Statystyki programu pokazują, że osoby wzajemnie się motywujące osiągają nawet 3x lepsze wyniki niż w przypadku zmagań solowych.

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
blazejczuk
2015.08.24, 14:51
Testowałem i nie że nie jestem zadowolony, ale za dużo tego wszystkiego tam jest. Wolałbym coś prostszego w obsłudze.