partner serwisu

CDex 1.90

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
19,7 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
2218
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Cdex pozwala na bezpośrednie wyodrębnienie plików Audio CD, a następnie skonwertowanie ich, do bardziej popularnych formatów, takich jak MP3 czy FLAAC. Prosty mechanizm działania, z pewnością znajdzie uznanie w gustach mniej zaawansowanych użytkowników, którzy nie do końca wiedzą, jak skonwertować muzykę z ich ulubionych płyt CD, na dysk komputera.

Aplikacja umożliwia nie tylko kompresję, ale także utworzenie odpowiedniej kompilacji ulubionej składanki muzycznej. Obsługuje m.in. takie formaty jak: MP3, FAAC, OGG, WMA, APE ,VGF. Istnieje także możliwość odwrotnej dekompresji plików, na format Audio CD. Zgrywanie muzyki odbywa się bezpośrednio z płyty, znajdującej się w napędzie.

Pasek postępu poinformuje nas, kiedy konwersja dobiegnie końca, a zaawansowana korekta drgań poprawi jakość zgrywanych dźwięków.

Cdex oferuje ponadto bezpośrednie zgrywanie wielu ścieżek. Istnieje możliwość zgrywania i odczytu istotnych informacji o albumie (program przechowuje je w swojej pamięci). Jest to darmowe i lekkie narzędzie, które sprawdzi się także na leciwym sprzęcie (niskie wymagania sprzętowe). 

 

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.