partner serwisu

Bullzip PDF Printer 10.25.0.2552

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2000
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
10,5 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
16427
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Bullzip PDF Printer jest to proste narzędzie, umożliwiające zapis dokumentów do formatu PDF z dowolnego programu, który oferuje możliwość drukowania. 

Jeżeli kiedykolwiek zdarzyło ci się pisać dokument, który od razu miał być zapisywany w formacie PDF to zapewne zdajesz sobie sprawę z tego, że „żonglowanie” i konwertowanie pliku nie należy do najprzyjemniejszych czynności. Dla większości z nas oznacza to po prostu stratę czasu, a dodatkowo wymaga od nas zainstalowania odrębnego oprogramowania. Wszystko przez to, że edytory biurowe nie umożliwiają zapisu do jakże popularnego formatu plików.

Z pomocą przychodzi Bullzip PDF Printer, który w praktycznie każdym edytorze dodaje możliwość zapisania pliku do formatu PDF. Bez potrzeby instalowania dodatkowego oprogramowania oraz mozolnego konwertowania pliku.

Uwaga: producent Bullzip PDF Printer zastrzega, że z narzędzia może korzystać za darmo tylko dziesięciu użytkowników komputera. To spore utrudnienie dla firm, które zatrudniają większa ilość pracowników.

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.