partner serwisu

BulletsPassView 1.32

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
129 KB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
2385
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Aplikacja umożliwiająca podejrzenie zapomnianych, ale zapisanych w aplikacjach haseł. Odczytuje zagwiazdkowane lub zakropkowane pola i wyświetla hasła.

BulletsPassView to prosta aplikacja umożliwiająca odczytanie „zakropkowanego” czy „zagwiazdkowanego” hasła w polu hasła różnych aplikacji. Nie służy do łamania zabezpieczeń czy łamania hasła. Wyświetla jedynie zawartość pola z hasłem.

Aplikacja nie odkrywa hasła w oryginalnym polu z hasłem, a wyświetla informacje na własnej liście. Skanuje standardowe pola tekstowe aplikacji i hasła w Internet Explorerze. Skan może być wykonany ręcznie, lub aplikacja może nasłuchiwać i automatycznie wyświetlać znalezione nowe pola i ich wartości. Znalezione hasła i inne informacje mogą zostać następnie skopiowane, lub cała lista może zostać zapisana w postaci raportu w formacie HTML. Pojedyncze elementy listy lub cała lista może zostać zapisana w postaci pliku txt/csv do późniejszego wykorzystania.

Wśród wyświetlanych informacji znajduje się nazwa okna aplikacji (zazwyczaj zawiera nazwę aplikacji), hasło, nazwa pola z którego hasło zostało odczytane (o ile pole jest nazwane), nazwa procesu aplikacji z której odczytywane jest hasło, ścieżka do pliku procesu, systemowy opis procesu i data wykrycia hsała.

Uwaga: dostępne jest spolszczenie aplikacji do pobrania tutaj.

 

pobierzor
2014.09.06, 13:42
Wpis usunięty przez moderatora
Edytowane przez moderatora (2014.09.17, 13:33): Link do cracków
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.