partner serwisu

Budżet domowy 2.108.2016

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski
Rozmiar:
6,01 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
358
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Aplikacja pozwalająca na pełne kontrolowanie naszych finansów, co może przyczynić się do efektywniejszego wydawania i oszczędzania pieniędzy w przyszłości.

Wszystkie nasze wydatki mogą zostać przyporządkowane do jednej z wielu dostępnych kategorii, takich jak m.in. wydatki na żywność, opłaty za bilety komunikacji miejskiej, kupno ubrań, czesne na uczelni. Jeśli nie znajdujemy wśród nich odpowiedniej, możemy dodać ją samodzielnie. Podobnie wygląda kwestia katalogowania dochodów – można je przyporządkować do danej kategorii. Dodatkowo można też przyporządkować poszczególne operacje do miejsc, w których zostały one wykonane, a także do kont (między którymi, np. kontem bankowym a gotówką w portfelu, można dokonywać transferu pieniędzy). Wszystko to pozwoli na uzyskanie większej przejrzystości podczas ich kontrolowania.

Budżet Domowy

Ewidencja naszych finansów może odbywać się na wiele sposobów, np. poprzez wyświetlanie tygodniowych czy miesięcznych zestawień. Mogą one być przeglądane według miejsc, w których wydawaliśmy pieniądze, lub też kategorii produktów, które zakupiliśmy.

W naszym budżecie mogą znaleźć się też stałe zlecenia zapłaty, np. rachunki, czynsz, opłaty za internet. Dzięki temu nie będzie konieczności regularnego dopisywania ich do spisu wydatków. Ponadto program pozwala na skorzystanie z funkcji przypominającej nam o ważnych wydarzeniach, kalkulatora hipotetycznych cen, kalkulatora obliczającego koszty przejazdów samochodem, a także oferuje sprawdzanie aktualnych oraz archiwalnych kursów walut NBP.

Okres testowy: 14 dni

kow-marcin75
2016.05.11, 14:19
budżet
(wersja: 2.108.2016)
Mam program, dzięki któremu kontroluję swoje wydatki i mogę sporo zaoszczędzić :) funkcjonalność programu, przyjazny interfejs i przystępna cena to zalety, które nie tylko mnie przypadną do gustu. Program na 6 !
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.