partner serwisu

BoxCryptor 2.10.542

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
58,6 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware home
Liczba pobrań:
191
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Prosty w obsłudze pogram, pozwalający na szyfrowanie naszych danych. Możliwe jest zabezpieczanie plików znajdujących się dysku twardym, jak i tych, które są umieszczane na jednym z dysków sieciowych, takich Google Drive, OneDrive czy Dropbox.

Po zainstalowaniu aplikacja wykrywa znajdujące się na naszym komputerze usługi chmurowe, pozwalając w ten sposób na łatwe i szybkie szyfrowanie naszych danych – wszystkie zabezpieczane pliki będą automatycznie umieszczane w folderach służących do synchronizacji z dyskiem sieciowym. Oprócz tego istnieje też możliwość ich lokalnej ochrony – są one wówczas przechowywane, w postaci zaszyfrowanej, na dysku twardym – do zabezpieczania ich stosowany jest silny 256-bitowy algorytm szyfrujący AES (Advanced Encryption Standard). Dostęp do nich jest możliwy tylko po uruchomieniu aplikacji, do czego niezbędne jest podanie prawidłowego hasła. Istotną sprawą jest to, że stworzone przez nas hasło nigdy nie opuszcza naszego komputera, przez co nie ma obaw o jego ewentualny wyciek z serwerów producenta.

Boxcryptor

Boxcryptor

Podstawowa, bezpłatna wersja aplikacji umożliwia stworzenie partycji o maksymalnej pojemności 2 GB. W przypadku, gdy potrzebna jest nam większa pojemność na zabezpieczone dane, możemy skorzystać z dwóch opcji, zdejmujących to ograniczenie – wersji do użytku osobistego lub komercyjnej.

Uwaga: wersja dla Mac OS oznaczona jest numerem 2.1.413.618

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.