partner serwisu

Box Sync 4.0.7076.0

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
26,4 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
450
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Klient usługi Box.com, służącej do przechowywania kopii dowolnych plików na serwerach usługodawcy, do których można później uzyskać łatwy dostęp za pośrednictwem strony internetowej, smartfona, czy tabletu oraz w prosty sposób udostępniać je innym użytkownikom.

Usługa Box.com jest jednym z wielu konkurentów obecnego lidera rynku usług przechowywania plików - Dropboxa. Po instalacji aplikacji Box Sync należy się zalogować (uprzednio zakładając konto na stronie Box.com, bądź bezpośrednio z aplikacji) wybrać dowolny folder z dysku, którego zawartość będzie automatycznie synchronizowana z serwerami Box.com. W ten sposób każdy plik, który znajdzie się w wybranym miejscu na dysku lokalnym, automatycznie otrzyma swoją kopię zapasową, którą bez przeszkód będzie można podzielić się ze znajomymi, nawet jeśli nie posiadają konta w serwisie. Wystarczy tylko specjalny link.

Udostępnianie plików nie ogranicza się jedynie do możliwości ich pobrania. Przykładowo - foldery zawierające zdjęcia prezentowane są w formie mini-galerii, dokumenty w różnych formatach oglądać można strona po stronie. Niestety odtwarzanie materiałów wideo możliwe jest tylko dla treści udostępnianych z płatnych kont Enterprise.

Podobnie jak w przypadku konkurencji, transmisja wszystkich plików od klienta odbywa się z pomocą połączenia zabezpieczonego technologią SSL, mocno ograniczając możliwości ich przechwycenia. 

Box Sync

Doskonałym uzupełnieniem aplikacji Box Sync jest klient mobilny, dostępny dla użytkowników systemów Blackberry, Androida, Windows Phone i iOS. Umożliwia ona szybki dostęp do zapisanych na koncie plików z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu, a także automatyczne tworzenie kopii zapasowych wykonanych z pomocą aparatu zdjęć. Niestety - ostatnia funkcja dostępna jest jedynie dla użytkowników wersji płatnych.

Ograniczenia: dla bezpłatnych kont Personal maksymalną ilością danych, jakie można zgromadzić jest 10 GB. To o jedną trzecią mniej niż w przypadku OneDrive Microsoftu, ale pięciokrotnie więcej niż na Dropboksie. Rozmiar przesyłanych plików nie może przekraczać 250MB.

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.