partner serwisu

BlitzBlank 1.0

Pobierz
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
1,00 MB
Wersja przenośna:
tak
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
280
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Program pozwala na tworzenie własnych lub uruchamianie gotowych skryptów, których zadaniem jest usunięcie z systemu elementów złośliwego oprogramowania w postaci plików czy wpisów w rejestrze.

Złośliwe oprogramowanie staje się coraz bardziej wyrafinowane i trudniejsze do usunięcia tradycyjnymi sposobami. Do tego celu niezbędne są wyspecjalizowane programy takie jak BlitzBlank, który umożliwia usunięcie dowolnych plików, folderów i wpisów rejestru, a nawet pozwala na wyłączenie wybranego sterownika.

W program został wbudowany wizualny edytor skryptów, który pozwala wyklikać akcje, jakie mają być wykonane podczas działania skryptu. Te małe programy można również tworzyć w trybie tekstowym. Większość użytkowników będzie raczej uruchamiała skrypty przygotowane przez zaawansowanych użytkowników. Można to zrobić przeklejając otrzymany kod w okno edytora lub pobierając go prosto z internetu po podaniu adresu internetowego. Niezależnie od sposobu, w jaki przekażemy skrypt do programu, jego wykonanie rozpocznie się po kliknięciu przycisku 'Execute Now'. Komputer zostanie zrestartowany, a zanim złośliwe oprogramowanie zdąży się uruchomić zostaną wykonane wszystkie zadania zdefiniowane w skrypcie.

BlitzBlank

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.