partner serwisu

Bitdefender Adware Removal Tool 1.1.3

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
44,5 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
301
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Wyspecjalizowany skaner firmy Bitdefender, którego zadaniem jest wyszukanie oraz usunięcie z komputera wszelkich niechcianych i złośliwych aplikacji, a w szczególności tych typu adware, keyloggerów oraz wszelkich dodatkowych programów czy dodatków do przeglądarek proponowanych lub nawet instalowanych bez zgody i wiedzy użytkownika.

Zaraz po uruchomieniu aplikacja jest gotowa do użycia, gdyż wszelkie niezbędne dane są już w niej zawarte. Program skanuje newralgiczne miejsca systemu operacyjnego w poszukiwaniu niechcianych i złośliwych aplikacji, które oprócz naruszenia bezpieczeństwa i prywatności użytkownika, mogą negatywnie wpływać na wydajność komputera. Czas wyszukiwania zależny jest od szybkości procesora oraz dysku twardego, ale w większości przypadków nie powinien trwać dłużej niż kilka czy kilkanaście minut. Po zakończeniu skanowania zostanie zaprezentowana kompletna lista znalezionych szkodników, tam też będzie można zdecydować które chcemy trwale usunąć z dysku. W niektórych przypadkach, do kompletnego usunięcia złośliwych komponentów, niezbędne będzie ponowne uruchomienie komputera.

Twórcy programu sugerują, aby na czas skanowania wyłączyć posiadane oprogramowanie antywirusowe. Zagwarantuje to bezkolizyjny dostęp do danych na dysku, gdyż w innym przypadku, posiadany antywirus może usunąć złośliwe programy znalezione przez Bitdefendera, zanim ten odnotuje fakt ich wykrycia.

Uwaga: aplikacja nie da się uruchomić, jeśli zainstalowany jest już jakikolwiek pakiet zabezpieczający firmy Bitdefender.

Bitdefender Adware Removal Tool

andrzejjajko
2015.03.17, 20:32
fajny pomysł
(wersja: 1.1.3)
Polecam fajny pomysł to jest z takim skanerem
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.