partner serwisu

BitTorrent 7.10.5 Build 45597

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
4,60 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
60217
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Oficjalny klient BitTorrent, służący do wymiany plików w sieci bezpośredniej wymiany plików (P2P). Do jego niewątpliwych zalet należą niewielkie rozmiary oraz prosta obsługa.

Zaletą korzystania z P2P jest szybka wymiana plików między wieloma komputerami z zainstalowanymi klientami sieci, co skutkuje bardzo łatwym pobieraniem oraz udostępnianiem dla innych wielu różnych materiałów multimedialnych i nie tylko. BitTorrent pozwala w pełni korzystać z tych dobrodziejstw. Najnowsza odsłona programu to nic innego, jak dawniejszy uTorrent po lekkiej kosmetyce. Konsekwencje tego zabiegu są bardzo użyteczne dla jego użytkowników - to jeden z lepszych klientów sieci BitTorrent, dostępnych aktualnie dla systemu Windows.

Aplikacja jest lekka i nie zużywa wielkich zasobów sprzętowych. Interfejs użytkownika jest bardzo przemyślany i funkcjonalny, a także niezwykle prosty w obsłudze. Poszczególnym torrentom można m.in przyporządkowywać stworzone przez nas etykiety, a także określać ich prędkość pobierania oraz wysyłania. Oprócz tej podstawowej (i najważniejszej) funkcjonalności, możemy skorzystać z dodatkowych, nieco bardziej zaawansowanych funkcji, takich jak np. terminarz, dzięki któremu określimy prędkości pobierania/udostępniania w ciągu dnia/tygodnia, a także niezwykle funkcjonalny automat pobierania nowych torrentów z kanałów RSS - wystarczy dokładnie określić, które spośród cyklicznie pojawiających się chcemy pobierać, i wskazać miejsce, gdzie mają zostać zapisane pobrane dane, a program sam zadba o całą resztę.

Aplikacji daje dostęp do wielu różnorodnych informacji, dotyczących ściąganych przez nas plików. Wśród nich znajdują m.in. prognozowany czas pobierania, ilość seedów/peerów, czas dodania, a także statystyki dotyczące poszczególnych klientów sieci torrent, od których dokonuje się pobieranie. Warto dodać, że najnowsza wersja BitTorrenta zawiera w sobie odnośniki, pozwalające na dostęp do legalnych, zarówno darmowych, jak i płatnych, materiałów

Do tej wersji aplikacji nie trzeba ręcznie pobierać spolszczenia – język polski wybieramy na samym początku instalacji, po czym całą pozostałą pracę wykonuje za nas instalator. Dzięki temu już od pierwszego uruchomienia ujrzymy interfejs w naszym ojczystym języku.

Uwaga: instalator proponuje zainstalowanie programu wraz dodatkowymi aplikacjami, można jednak z tego zrezygnować

BitTorrent

2020.01.24, 01:04
dobry, ale
(wersja: 7.10.5 Build 45496)
Przy używaniu jakiegokolwiek klienta do torrentów trzeba pamiętać, że cały nasz ruch torrentowy jest dostępny. Dlatego warto używać VPNa przy korzystaniu z torrentów - https://bezpiecznyvpn.pl/jak-bezpiecznie-pobierac-torrenty/
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.