partner serwisu

BitComet 1.47

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
16,0 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
71561
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Program służący do obsługi sieci bezpośredniej wymiany plików (P2P), cieszący się dużym uznaniem wśród użytkowników. Mnogość funkcji, wygodne menu oraz pełna kompatybilność z protokołem BitTorrent stawia program w czołówce tego typu aplikacji.

Bardzo istotną rzeczą, rzucającą się w oczy zaraz po uruchomieniu programu, jest jego bardzo przejrzysty interfejs. Dzięki niemu możemy m.in. łatwo zarządzać wszystkimi naszymi plikami torrent, które możemy udostępniać dla innych, oceniać i komentować, Przydatną rzeczą jest menu „Kanały”, znajdujące się w pasku bocznym, zwierające zbiór linków do najpopularniejszych stron z torrentami (dzięki czemu można w szybki sposób znaleźć interesujące nas materiały, choć niekiedy może być konieczna korekta linka w pasku adresu przeglądarki). Pobieranie (także wielu plików jednocześnie) można w dowolnym momencie zatrzymać, wznowić lub też zmienić priorytet jego poszczególnych elementów (jeśli przez dany torrent pobieramy więcej, niż jeden plik).

BitComet oferuje możliwość sprawdzenia, z jakich trackerów aktualnie korzystamy, a także przejrzenia statystyk dotyczących downloadu oraz ocen, przyznanych poszczególnym torrentom. W ustawieniach programu można regulować wiele opcji, takich jak chociażby maksymalna prędkość wysyłania oraz ściągania (jeśli nie chcemy, by w jego trakcie całe nasze łącze było obciążone), autostart wraz z Windows, skanowanie antywirusowe po zakończeniu pobierania lub też harmonogram, w którym możemy określimy szybkość transferu dla poszczególnych godzin w ciągu całego tygodnia.

BitComet

Przydatną funkcją jest możliwość ustalenia akcji, wykonywanej po pobraniu danych plików (może to być np. wyłączenie komputera lub przejście w stan wstrzymania). Inne istotne funkcje to m.in. możliwość rozmowy z innymi użytkownikami aplikacji, obsługa serwerów proxy, filtrowanie adresów IP oraz możliwość podglądu materiałów, które nie zostały jeszcze pobrane w całości.

Istnieje możliwość skorzystania z pluginu, zwiększającego efektywność pobierania za pomocą programu. Jest on dostępny na naszej stronie.

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.